Дата,
час
|
Мерапрыемствы
|
Удзельнікі
(класы)
|
Месца правядзення
|
Адказны
|
кожную суботу
9.00-11.30
|
Кансультаванне педагогаў, класных кіраўнікоў, тэхнічнага персаналу, бацькоў (законных прадстаўнікоў), навучэнцаў;
аналітычная работа (па асобнаму плану)
|
I-IХ класы,
законныя прадстаўнікі
|
кабінет педагога сацыяльнага
|
педагог сацыяльны
|
кожную суботу
12.00-13.00
|
Работа кіраўніка па ВПВ
|
V-IХ классы
|
каб. № 10
|
кіраўнік па ВПВ
|
кожную суботу
9.00-11.00
|
Аб’яднанні па інтарэсах “Камп’ютарны мір”
“Эрудыт”
|
V-VI класы
VI-IХ классы
|
каб. № 11
каб. № 12
|
Юхноўская Н.М.
Дзятлава А.Л.
|
кожную суботу
11.00-12.00
|
Камп’ютарныя гульні
|
I-IХ класы
|
каб. № 11
|
Юхноўская Н.М.
|
1,3 суботы месяца
|
Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў
|
I-IХ класы,
законныя прадстаўнікі
|
каб № 1-12
|
настаўнікі-прадметнікі
|
кожную суботу
18.00-20.00
|
Спартыўныя заняткі па інтарэсах
|
I-IХ класы, настаўнікі,
законныя прадстаўнікі
|
спартыўная зала, стадыён
|
дзяжурны настаўнік
|
8.10-8.55
11.45-12.30
|
Факультатыўныя заняткі
“Обощающий курс (русский язык)”
“Прафесія маёй мары”
|
IХ клас
IХ клас
|
каб. № 12
каб. № 12
|
Дзятлава А.Л.
Дзятлава А.Л.
|
9.00-9.45
|
Факультатыўныя заняткі:
“Мая Айчына”
“Дзікая прырода Беларусі”
“Слова ў тэксце”
“Складаны сказ без складанасцей”
|
VII клас
VII клас
VII 7лас
IХ клас
|
каб. № 10
каб. № 9
каб. № 5
каб. № 7
|
Кудаева Л.А.
Лукановіч С.В.
Макаронак А.Р.
Рыняк С.Л.
|
9.55-10.40
|
Факультатыўныя заняткі:
“Асновы духоўна-маральнай культуры и патрыятызму”
“Грані слова: ад гука да сказа”
|
V клас
V клас
|
каб. № 10
каб. № 7
|
Кудаева Л.А.
Рыняк С.Л.
|
12.00-14.00
|
Работа клубных аб’яднанняў
(па графіку)
|
I-IХ класы
|
СЦК, СДК
|
Котава В.Б.
Гущына Н.І.
|
8.40-10.40
|
Работа бібліятэкі
|
I-IХ класы
|
бібліятэка
|
бібліятэкар
|
13.01.
2024
9.00
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця. Зімовы дзень здароўя
Спартландыя “Зімовыя забавы”
Спартыўная гульня “Снежны снайпер”
Работа са сцягавай групай
Работа школьнага самакіравання
Трэнінг “Я і школа”
Літаратурная вітрына “Спорт і здароўе”
|
законныя прадстаўнікі
I-IV класы
V-IХ класы
сцягавая група
ГА “БРСМ”, “БРПА”
VII-IХ класы
V-IХ класы
|
спартыўная пляцоўка
файе 1 паверх
каб. № 14
каб. № 15
бібліятэка
|
Вароніч В.І.
Юхноўская Л.Я.
класны кіраўнік
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
бібліятэкар
|
20.01.
2024
9.00
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
Поле цудаў
“У свеце цікавых прафесій”
Экскурсія КСУП “Ніва-Барсукі”, сустрэча з прадстаўнікамі сельскагаспадарчага комплексу
Працоўная аперацыя “Клопат”
Трэнінг
“Выбар прафесіі – выбар будучыні”
|
I-IVкласы
V-IХ класы
ПА ГА “БРСМ”,
ГА “БРПА”
VIII -IХ класы
|
каб. № 3
КСУП “Чырвоны баец”
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
каб. № 15
|
Пархамовіч Н.В.
класны кіраўнік
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
27.01.
2024
9.00
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
Конкурсная праграма “Вялікі цуд сям’я”
Займальны час “Калі ёсць сям’я – значыць шчаслівы я”
Работа са сцягавай групай
Работа школьнага самакіравання “РЦС”
Тэст
“Ці з’яўляешся ты капітанам сваго жыцця?”
|
I-IVкласы
V-IХ класы
сцягавая група
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
VI-IХ класы
|
каб.№ 1
каб № 12
файе 1 паверх
каб. № 14
каб. № 15
|
Завішава В.М.
класны кіраўнік
Дзятлава А.Л.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
03.02.
2024
9.00
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
Урок мужнасці “Полымем апаленае дзяцінства”
Відэарад “Будзем памятаць”
Інфармацыйная выстава “Ніколі не забудзем”
Кніжная выстава “Выхаваць грамадзяніна-патрыета сваёй краіны”
Ваша дзіця не жадае вучыцца
Рэйд “Сям’я”
|
I-IVкласы
V-IХ класы
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
I-IX классы
бацькі, законныя прадстаўнікі
|
каб.№ 4
каб. № 10
файе 1 паверх
бібліятэка
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
|
Макаронак В.В.
класныя кіраўнік,
Кудаева Л.А.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
бібліятэкар
педагог сацыяльны
|
10.02.
2024
9.00
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
Спартыўная праграма
“Самыя хуткія”
Час здароўя
“Усе на лыжы”
Прэзентацыя “Афганістан у лёсе землякоў Кіраўшчыны”
Акцыя “Абеліск”
Кансультацыя “Як дапамагчы падлетку ў выбары прафесіі?”
|
законныя прадстаўнікі
I-IVкласы
V-IХ класы
I-IХ класы
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
законныя прадстаўнікі
|
спартыўная пляцоўка
стадыён
спартыўная зала
каб. № 10
брацкія магілы
каб. № 15
|
Юхноўская Л.Я.
класны кіраўнік,
Юхноўская Н.М.
класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
17.02.
2024
9.00
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
«Тваё будучае ў тваіх руках»
Творчая майстэрня “Падарунак для таты”
Экскурсія “У краіне прафесій”
Ваенна-спартыўнае свята, прысвечанае Дню абаронцаў Айчыны і Узброеных сіл РБ
Гульня “Востраў міфаў”
Рэйд “Сям’я”
|
I-IV класы
V-ІХ класы
V-ІХ класы
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
VІІІ-ІХ класы
|
каб № 2
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
спартыўная зала
каб. № 15
|
Пархамовіч Н.В.
класны кіраўнік,
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік,
педагог-арганізатар
кіраўнік па ВПВ
педагог сацыяльны
|
24.02.
2024
9.00
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
Занятак-практыкум “Мая шчаслівая сям’я”
Круглы стол “Сям’я і сямейныя каштоўнасці”
Работа са сцягавай групай
Работа школьнага самакіравання “РЦС”
Бацькоўскі ўніверсітэт “Бацькоўскі аўтарытэт. Як яго набыць і як яго не згубіць. Правілы ўзаемадзеяння з падлеткамі”
|
законныя прадстаўнікі
I-IVкласы
V-ІХ класы
сцягавая група
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
бацькі, законныя прадстаўнікі, 7 кл.
|
каб.№ 3
каб. № 9
файе 1 паверх
каб. № 14
каб. № 15
|
Завішава В.М.
класны кіраўнік,
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
02.03.
2024
9.00
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
Урок-гульня “Гэта Беларусь мая”
Інтэлектуальная гульня “Мая Беларусь”
Урачыстае пасяджэнне калектыву навучэнцаў, піянерскай дружыны, савета пярвічнай арганізацыі ГА “БРСМ”, прысвечанае Дню Канстытуцыі
Гадзіна зносін “Эпідэмія вар’яцтва”, рэйд “Сям’я”
|
I-IVкласы
V-IХ класы
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
VI клас
|
каб. № 4
каб. № 12
каб. № 10
каб. № 15,
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
|
Макаронак В.В.
класны кіраўнік,
Дзятлава А.Л., класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
09.03.
2024
9.00
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
Практычныя заняткі “Чароўная шчотачка”
Гульня-спаборніцтва “Сакрэты здароўя”
Работа са сцягавай групай
Работа школьнага самакіравання “РЦС”
Гутарка-практыкум “Жыццё без траўматызму”, рэйд “Сям’я”
|
I-IVкласы
V-ІХ класы
сцягавая група
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
VI-VIIкласы
|
каб. № 4
спартыўная зала,
спартыўная пляцоўка
файе 1 паверх
каб. № 14
каб. № 15
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
|
Юхноўская Л.Я.
класны кіраўнік,
Кудаева Л.А.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
16.03.
2024
9.00
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
Урок-гульня “Я і свет прафесій”
Віртуальнае падарожжа “Выбіраем прафесію”
Працоўная акцыя “Абеліск”
Акцыя “Зробім свет чысцей”
Літаратурная выстава “Працоўнае выхаванне і прафарыентацыя”
Рэйд “Сям’я”
|
I-IVкласы
V-ІХ класы
ГА “БРПА”, “БРСМ”
V-ІХ класы
|
каб. № 2
каб. № 11
брацкія магілы
бібліятэка
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
|
Пархамовіч Н.В.
класны кіраўнік,
Юхноўская Н.М.
класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
бібліятэка
педагог сацыяльны
|
23.03.
2024
9.00
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
Групавая справа “Сям’я і сямейныя каштоўнасці”
Круглы стол “Творчыя таленты маёй сям’і”
Работа са сцягавай групай
Работа школьнага самакіравання “РЦС”
Бацькоўскі ўніверсітэт. Асаблівасці віктыўных паводзін
Прававая гульня “Прафілактыка праванарушэнняў”
|
законныя прадстаўнікі,
I-IVкласы
V-IX класы
сцягавая група
ПА ГА “БРСМ”
ГА “БРПА”
VІІІ клас
VІІ-IX класы
|
каб.№ 3
каб. № 9
файе 1 паверх
каб. № 14
каб. № 15
|
Завішава В.М.
класны кіраўнік,
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
06.04.
2024
9.00
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
Конкурс патрыятычнай песні “Мая Беларусь – мірная краіна”
Гутарка “Наркаманія – асабістая праблема або сацыяльнае зло?”
|
I-IVкласы
V-ІХ класы
VІІ клас
|
каб. № 1
каб. № 15
|
Макаронак В.В.
класны кіраўнік,
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік,
педагог-арганізатар
кіраўнік па ВПВ
педагог сацыяльны
|
13.04.
2024
9.00
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
Забаўляльная праграма “Будзьце здаровы"
Спартыўнае свята “О спорт, ты мір!”
РНР “Звычкі шкодныя і карысныя”
Гутарка “Маральныя каштоўнасці сям’і”
|
законныя прадстаўнікі
I-IVкласы
V-IХ класы
ПА ГА “БРПА”, “БРСМ”
V клас
|
спартыўная пляцоўка,
спартыўная зала
каб. № 14
каб. № 15
|
Юхноўская Л.Я.
класны кіраўнік,
Дзятлава А.Л.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
20.04.
2024
9.00
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
Падарожжа “Усе работы добрыя”
Працоўны дэсант “Самы чысты школьны двор”
Работа са сцягавай групай
Акцыя “Зробім свет чысцей”
Кансультацыя “Вучань пакрыўдзіў настаўніка. Што рабіць?”. Рэйд “Сям’я”
|
I-IV класы
V-ІХ класы
файе 1 паверх
ПА ГА “БРПА”
|
каб. № 2
тэрыторыя УА
тэрыторыя Паўлавіцкага сельвыканкама
каб. № 15
|
Пархамовіч Н.В.
класны кіраўнік,
Кудаева Л.А.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
27.04.
2024
9.00
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
Выстава малюнкаў “Мая сям’я – мая радасць”
Фотавыстава “Самыя цудоўныя моманты ў маёй сям’і”
Урачыстае пасяджэнне калектыву навучэнцаў, піянерскай дружыны, савета пярвічнай арганізацыі ГА “БРСМ”, прысвечанае Дню Дяржаўнага герба і сцяга
Гутарка “Як кіраваць сваімі эмоцыямі”
|
I-IVкласы
V–IХ класы
ПА ГА “БРПА”, “БРСМ”
VI, VIII класы
|
каб. № 2
каб. № 10
каб. № 10
каб. № 15
|
Завішава В.М.
класны кіраўнік,
Юхноўская Н.М. класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
04.05.
2024
9.00
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
Выстава-прэзентацыя “І згадаць страшна, і забыць нельга”
Успаміны нашых землякоў “Дзеці вайны”
Мітынг-рэквіем “Памяці загінуўшых будзем вартыя”
Відэафільм “Свята са слязамі на вачах – Дзень Перамогі”
Кансультацыя “Дзіця ў крытычным становішчы. Як паводзіць сябе настаўніку”
|
I-IVкласы
V-IХ класы
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
|
файе 1 паверх
каб. № 9
брацкія магілы
бібліятэка
каб. № 15
|
Макаронак В.В.
класны кіраўнік,
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік,
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
бібліятэкар
педагог сацыяльны
|
11.05.
2024
9.00
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця “Вясенні дзень здароўя”
Дзень спартыўных гульняў “Імклівы мяч”
Спартыўная міля “Насустрач здароўя”
Работа са сцягавай групай
Лёгкаатлетычная эстафета
Мультфільм “Не згубіце сябе”
Рэйд “Сям’я”
|
законныя прадстаўнікі
I-IVкласы
V-IХ класы
сцягавая група
ПА ГА “БРПА”
“БРСМ”
I-IVкласы
|
спартыўная пляцоўка,
стадыён
файе 1 паверх
каб. № 15
|
Юхноўская Л.Я.
класны кіраўнік,
Лукановіч С.В.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
18.05.
2024
9.00
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
Працоўная аперацыя “Не засмечвай наваколле”
Аперацыя “Кветкі”
Кінамарафон “Глядзі і памятай”
Работа школьнага самакіравання “РЦС”. Падрыхтоўка да урачыстай лінейкі
Трэнінг “Разам на адной планеце”
|
I-IV класы
V-ІХ класы
V-ІХ класы
ПА ГА “БРСМ”, “БРПА”
VІІІ-ІХ класы
|
тэрыторыя УА
прышк.участак
каб. № 9
каб. № 14
каб. № 15
|
Пархамовіч Н.В. класны кіраўнік,
Дзятлава А.Л.
класны кіраўнік
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|
25.05.
2024
9.00
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
Дзень вандроўніка
Урачыстая лінека “Бывай! Да пабачэння!”
Узорнае выступленне сцягавай групы
Гутарка “Бяспечныя канікулы”
|
законныя прадстаўнікі
I-IХ класы
ПА ГА “БРПА”, “БРСМ”
I-IV класы
|
школьная пляцоўка
каб. № 15
|
класныя кіраўнікі
кіраўнік па ВПВ
педагог-арганізатар
педагог сацыяльны
|